Ditec DITCB230PL sada CUBIC6 230V pro dvoukřídlovou bránu
Kód: 743Související produkty
Ditec CUBIC6C. Malá základová skříň s vestavěným krytem.
Ditec CUBIC6CG. Velká základová skříň s vestavěným krytem.
Ditec CUBIC6CM. Malá základová skříň s vestavěným nerezovým krytem.
Ditec CUBIC6FM. Magnetické koncové spínače
Detailní popis produktu
Ditec DITCB230PL.
Sada obsahuje 2x motor CUBIC6 + 1x řídicí jednotka LCA70 s integrovaným přijímačem dálkového ovládání + 1x pár fotobuněk LIN2 + 2x 2-kanálový vysílač dálkového ovládání ((1xZEN2 + 1xZEN2W) + 1x FLM maják 230V s anténou a 5m dlouhým koaxiálním kabelem. Set je standardně dodáván s rádiovým ovládáním s frekvencí 433 MHz. Základová skříň, propojovací a uvolňovací systém, nejsou součástí dodávky setu. Tyto produkty můžete objednat v setu DITCBC, nebo samostatně, podle potřeby. Více informací naleznete v návodu na montáž.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ditec CUBIC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26 kg |
Pohon křídlové brány Ditec ARC umožňuje snadnou instalaci, může pohybovat i velmi velkými křídly a je k dispozici s napájením 24 V DC, což zajišťuje vysokou provozní bezpečnost.
Ditec FACIL3H. Nevratný elektromechanický pohon pro těžký provoz, motor 24 V, pro křídlo do 2,3 m.
Ditec CUBIC6H. Nevratný elektromechanický pohon pro křídla brány do 3,5/4 m, intenzivní provoz, motor 24 V s vestavěným mechanickým dorazem.
Ditec FACIL3EH. Nevratný elektromechanický pohon pro těžký provoz, motor 24 V, pro křídlo do 2,3 m, s integrovaným ovládacím panelem (s integrovaným rádiovým přijímačem)
Ditec CUBIC6HV. Nevratný rychlý elektromechanický pohon pro křídla brány do 2,5 m, intenzivní provoz, motor 24 V s vestavěným mechanickým dorazem.
Ditec CUBIC6. Nevratný elektromechanický pohon pro křídla brány do 3,5/4 m, středně intenzivní provoz, motor 230 V s vestavěným mechanickým dorazem.